چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس:

ایجاد بسترهای شهر الکترونیک سبب تسریع خدمات عمومی می شود

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس گفت:توجه به ایجاد و توسعه بسترهای شهر الکترونیک سبب تسریع در خدمات عمومی و رشد رضایت مندی مردم از خدمات شهرداری می شود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی صبح امروز اظهار کرد: تحقق شهرداری و شهر الکترونیک با رویکرد استفاده از زیرساخت های امن شبکه ارتباط داخلی (اینترانت) یکی از اهداف اصلی توسعه هر شهری در جهان کنونی است و ضرورت دارد تا در جهت استفاده هرچه بیشتر از این ظرفیت در بندرعباس نیز برنامه ریزی و تلاش کرد.

 

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری بندرعباس تاکید کرد:آموزش شهروندی و ارتقای آگاهی های عمومی در استفاده از بسترهای اینترنتی و همین طور بروز رسانی زیرساخت های امن شبکه های ارتباط داخلی ازجمله وظایف سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس است که نتایج آن منتهی به ایجاد شفافیت در کارکرد های شهرداری به خصوص در بخش خدمات مرتبط با حوزه های ارتباطی و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

اخلاقی گفت: در حوزه ارائه خدمات ارتباطی و اینترنتی در اماکن عمومی شهر نیز مجموعه برنامه هایی بادستور ویژه شهردار بندرعباس درحال پیگیری است که به زودی در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 


١١:٤٤ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازدید این صفحه :  11538              بازدید امروز :  61               کل بازدید :  61165               بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندر عباس می باشد