چاپ        ارسال به دوستبرنامه استراتژیک شهر هوشمند سازمان فاوا

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندرعباس  صبح روز دو شنبه مورخ97/5/29  جلسه ای در خصوص تحقق شهر هوشمند بندرعباس باحضور حسین اخلاقی رئیس سازمان فاوا شهرداری بندرعباس.کارشناسان سازمان، و اعضای محترم شرکت شهرهوشمند تهران در محل سازمان فاوا برگزار شد.که در این خصوص رئیس سازمان فاوا شهرداری بندرعباس به بیان راهبرد ها و سیاست های سازمان در این زمینه پرداخت.

اخلاقی بیان کرد؛ سازمان فاوا شهرداری بندرعباس جهت رونق و شکوفایی اقتصاد شهری تلاش دارد با رویکردی آینده نگرانه و بهره گیری درست از داده ها و اطلاعات شهری گامی رو به جلو در خلق ارزش افزوده، ایجاد دانش و کمک به برنامه ریزی های شهری بردارد.

 وی افزود؛ مهمترین هدف شهرداریها ، ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب شهروندی و حرکت در مسیر تحقق شهر هوشمند می باشد، بدیهی است که در این مسیر نقش فناوری اطلاعات و سازمان فاوا شهرداری ، نقشی کلیدی و سازنده دارد. از این رو این سازمان همواره کوشیده است تا با تفکری بروز و برخورداری از دانش و فناوریهای نوین، تسهیلگر ارائه بهترین خدمات باشد.

لازم به ذکر است در این جلسه آقای اسکندرزاده اعضای محترم شرکت به بیان اهداف و دیدگاه هایی پرداخت واعلام آمادگی هرگونه همکاری در این زمینه را با سازمان فاوا و شهرداری بندرعباس نمود.٠٩:٤٨ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٥١٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج