چاپ        ارسال به دوست

از سازمان فاوا بعنوان سازمان‌ برتر شهرداری بندرعباس تجلیل شد

سازمان‌های برتر شهرداری بندرعباس تجلیل شدند

در ابتدا، موسی اکبری در آیین معرفی و تقدیر از حوزه‌های برتر در ارزیابی عملکرد یک ساله، اظهار کرد: آنچه امسال در بحث ارزیابی عملکرد مورد تاکید قرار گرفته، مقایسه سازمان‌ها و بخش‌های مختلف با یکدیگر نیست.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از ارزیابی عملکرد هر بخش با توجه به اهمیت، کارکرد و ویژگی‌های خودش مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: کار بررسی عملکرد یک ساله بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس شامل معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و مدیریت‌ها در مدت یک ماه انجام شده است.

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نقد سازنده باعث پیشرفت است، خاطرنشان کرد: بررسی عملکرد‌ها با اطلاعات و عملکردی که خود مدیریت هر بخش در اختیار تیم ارزیاب قرار داده انجام شده است.

اکبری در ادامه نیز ضمن تقدیر از همکاری خوب همه بخش‌ها در فرایند دریافت اطلاعات و بررسی‌های تخصصی، تصریح کرد: کار دریافت و جمع‌آوری اطلاعات نیز طی دو مرحله توسط کارشناسان مشخص شده برای هر بخش انجام گرفت و در انتها نیز پس از ارزیابی، امتیاز واقعی مشخص شد.

وی با بیان اینکه به منظور کاربردی بودن نتایج از مدل ارزیابی عملکرد IPA(تحلیل اهمیت - عملکرد) بهره‌گیری شده است، اظهار کرد: دیدگاه ما مشارکت نظارتی بر روند رو به رشد ارایه خدمات توسط شهرداری بندرعباس است که ثمره این موارد بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان است.

 

 


٠٨:٢٩ - چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٥٥    /    تعداد نمایش : ٣٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج