چاپ        ارسال به دوستاین شارژرهای دوستدار محیط‌زیست از ۷۵ درصد پلاستیک‌ بازیافتی ساخته شده‌اند

بلکین در نمایشگاه CES 2023 اعلام کرد در ساخت محبوب‌ترین شارژرهای خود از مواد اولیه استفاده می‌کند که تا ۷۵ درصد از پلاستیک‌های بازیافتی تشکیل شده است.

بلکین در نمایشگاه CES 2023 از تغییرات اساسی محبوب‌ترین شارژرهای خود خبر داد. پس از دو سال کار، این شرکت کشف کرده است که چگونه می‌تواند تا ۷۵ درصد از پلاستیک‌های بازیافتی را برای پرفروش‌ترین محصولات خود استفاده کند.

بلکین این خبر را در بیانیه‌ی مطبوعاتی همراه با نمایش محصولات جدید در CES به‌اشتراک گذاشت:

بلکین، یکی از رهبران جهانی لوازم الکترونیکی مصرفی، پس از دو سال توسعه، امروز متریال جدیدی برای پرفروش‌ترین محصولات موبایل خود معرفی می‌کند. چندین نمونه از محبوب‌ترین شارژرهای بی‌سیم، پاوربانک‌ها، شارژرهای دیواری و شارژهای خودروی بلکین، متریال به‌روز‌شده‌ای را دریافت خواهند کرد که از ۷۳ تا ۷۵ درصد پلاستیک‌های بازیافتی (PCR) تشکیل شده‌ است. این انتقال از ابتدای سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد و حدود ۷,۰۰۰ تن در انتشار کربن صرفه‌جویی می‌کند و انتشار CO2 را تا ۶۷ درصد کاهش می‌دهد.-

بلکین از قصد پلاستیک بازیافتی پس از مصرف (PCR) را انتخاب کرده است؛ زیرا می‌خواست به آن‌ها جان دوباره‌ای بدهد و با کاهش وابستگی به پلاستیک‌های بکر گام‌های معناداری در این راستا بردارد.

در‌ادامه، فهرست اولین محصولات بلکین را مشاهده می‌کنید که با متریال جدید در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شوند:

  • BOOST↑CHARGE™ Magnetic Wireless Car Charger 10W
  • BOOST↑CHARGE™ USB-C PD 3.0 PPS Wall Charger 25W
  • BOOST↑CHARGE™ Dual USB-C PD Wall Charger 40W
  • BOOST↑CHARGE™ PRO 4-Port GaN Charger 108W
  • BOOST↑CHARGE™ PRO Dual USB-C® GaN Wall Charger with PPS 45W
  • BOOST↑CHARGE™ PRO Dual USB-C® GaN Wall Charger with PPS 65W

گفته می‌شود از دیدگاه زیبایی‌شناسی و کیفیت و مهندسی، تفاوت کمی بین محصولات بلکین موجود و نمونه‌های ساخته‌شده از PCR وجود خواهد داشت. این محصولات جدید با تگ‌هایی مانند «ساخته‌شده با محصولات پلاستیکی بازیافتی» یا «بسته‌بندی ۱۰۰ درصد بدون پلاستیک» در وب‌سایت به‌نمایش در‌خواهند آمد.

منبع : زوميت


١٢:٠٧ - چهارشنبه ١٤ دی ١٤٠١    /    شماره : ١٤٨٠٢    /    تعداد نمایش : ٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج