چاپ        ارسال به دوستایجاد ایستگاه وای فای رایگان در ساحل سورو

بررسی هوشمند سازی ساحل سورو با حضور اعضای شورای شهر،  مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری بندرعباس و شهردار منطقه سه شهرداری بندرعباس.

اعضای شورای شهر و مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری بندرعباس به همراه شهردار منطقه سه عصر امروز با حضور در ساحل سورو ابعاد ایجاد امکانات و فناوری هوشمند سازی ساحل این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندرعباس، آبتین امیری و فیصل دانش اعضای شورای شهر بندرعباس به همراه حسین اخلاقی مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری و مرادی زاده شهردار منطقه سه و جمعی از معتمدین محله سورو ضمن بازدید از ساحل سورو، امکان ایجاد و توسعه بسترهای هوشمند را در ساحل سورو مورد بررسی قرار دادند.

حسین اخلاقی دراین بازدید، اظهار کرد: امکان استقرار ایستگاه وای فای رایگان در ساحل سورو فراهم است و ما بزودی در راستای گسترش امکانات عمومی در شهر، ایستگاه وای فای رایگان را در ساحل سورو راه اندازی خواهیم کرد.

وی افزود: همچنین در راستای گسترش نشاط اجتماعی در جامعه در حال ایجاد امکانات لازم برای پخش بازی های جام جهانی برای عموم مردم هستیم و هماهنگی های لازم در این زمینه با شهرداری های مناطق در حال انجام است.

آبتین امیری و فیصل دانش دو عضو شورای شهر بندرعباس نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت ایجاد بستر های خدمات نوین ارتباطی در شهر، حمایت شورای شهر را از این برنامه ها اعلام داشتند.

حسین اخلاقی در این بازدید اظهار کرد: امکان استقرار ایستگاه وای فای رایگان در ساحل سورو فراهم است و ما بزودی در راستای گسترش امکانات عمومی در شهر، ایستگاه وای فای رایگان را در ساحل سورو راه اندازی خواهیم کرد.

وی افزود: همچنین در راستای گسترش نشاط اجتماعی در جامعه در حال ایجاد امکانات لازم برای پخش بازی های جام جهانی برای عموم مردم هستیم و هماهنگی های لازم در این زمینه با شهرداری های مناطق در حال انجام است.

آبتین امیری و فیصل دانش دو عضو شورای شهر بندرعباس نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت ایجاد بسترهای خدمات نوین ارتباطی در شهر، حمایت شورای شهر را از این برنامه ها اعلام داشتند.١٩:٢٨ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج