چاپ        ارسال به دوستدومین جلسه شورای اداری سازمان فاوا برگزارشد

 به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس: جلسه شورای اداری این سازمان،  در تاریخ 97/3/27 با حضور مدیرعامل ، مدیران زیرمجموعه  و کلیه کارکنان در دفتر مدیر عامل برگزار گردید.

در این جلسه آقای حسین اخلاقی  ،  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک به مناسبت عید بزرگ مسلمانان، از فعالیتهای انجام شده از ابتدای سال 97 و پیگیری ها و تلاشهای صورت گرفته توسط کارکنان ،تشکر و قدردانی کرد. 

در ادامه این جلسه ،کارکنان به ارائه گزارشی روند پیشرفت پروژه فیبر نوری، و از سیستم ها ،سرور ها و مشکلات   درسه منطقه و سازمان های تابعه شهرداری بندرعباس پرداختند، و همچنین با تبادل نظر یکدیگر و رسیدن به یک ایده نو برای شهری بهتر به هم اندیشی پرداختند.

اخلاقی در خصوص بهبود شرایط  الکترونیکی درمجموعه شهرداری بندرعباس عنوان کرد: ما بایستی با همکاری تمامی کارکنان مجموعه شهرداری  و تلاش مضاعف  به هدف برتر این نهاد یعنی شهر و شهرداری الکترونیک دست یابیم.

 وی تصریح کرد: کارکنان حداکثر تلاش خود را در صرفه جویی از استفاده حاملهای انرژی و همچنین در انجام  مدیریت سبز که توسط مسئولین وزارت ابلاغ گردیده است اهتمام جدی داشته باشند .

 

 


٠٩:٤٢ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٥١    /    تعداد نمایش : ٤٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج