چاپ        ارسال به دوستشناسایی بیش از ۳۰۰ دکل مخابراتی، رادیویی و ارتباطی در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندرعباس، علی پاسلارزاده افزود: در راستای بررسی بعمل آمده بیش از 300 مورد دکل های مخابراتی، رادیویی و ارتباطی در سطح شهر بندرعباس شناسایی شده است.

وی عنوان کرد: طرح شناسایی این دکل ها برای ساماندهی و شناسنامه دار کردن آنها در محدود سه منطقه شهری بندرعباس است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس در ادامه گفت:  تا کنون 67 مورد دکل در سامانه سایت جامعه مخابراتی که زیر نظر سازمان فاوا قرار دارد به ثبت رسیده است که مابقی باید مجوزات لازم را دریافت کنند.

او در ادامه از مزیت های ساماندهی این طرح ‌گفت :تعداد حداکثری از آمار فوق باعث مخدوش کردن چهره شهر بندرعباس، نداشتن هویت مشخص و همچنین عدم امنیت و ایمنی لازم در برابر جان انسان ها است.

پاسلار زاده در پایان با اشاره به افزایش دکل‌های مخابراتی بدون هویت امنیتی در مناطق شهری بندرعباس گفت: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس با همکاری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، در راستای اهداف سلامت محور به شرکت های موجود در این زمینه پیشنهاد می‌کند که در جهت ساماندهی دکل‌های مخابراتی با در نظر گرفتن مسایل فنی و مسایل سلامت محور اقدام کنند و در حداقل زمان ممکن به این سازمان گزارش نمایند.١٢:٥٩ - چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٠١٢٤    /    تعداد نمایش : ٦٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج