• 1400/11/06 - 22:35
  • - تعداد بازدید: 600
  • - تعداد بازدیدکننده: 68
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست سازمان فاوا شهرداری بندرعباس خبر داد:

یکپارچه سازی ، ارتقاء و آموزش اتوماسیون اداری در شهرداری بندرعباس و سازمان‌های تابعه عملياتی می شود

فاطمه اهل کوت با اعلام راه اندازي فاز نخست عملیات یکپارچه سازی اتوماسیون اداری در شهرداری بندرعباس نسبت به موفقیت آمیز بودن فاز استقرار و آموزش این اتوماسیون، ابراز امیدواری کرد

 


فاطمه اهل کوت با اعلام راه اندازي فاز نخست عملیات یکپارچه سازی اتوماسیون اداری در شهرداری بندرعباس نسبت به موفقیت آمیز بودن فاز استقرار و آموزش این اتوماسیون، ابراز امیدواری کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداري بندرعباس ، سرپرست سازمان فاوا شهرداری ، اظهار داشت: استفاده بهينه و چرخش صحیح نامه‌های اداری در مجموعه ابر ساختاری شهرداری بندرعباس، همواره یکی از دغدغه ‌های مدیران ارشد شهرداری بوده است. چرا که جزیره‌ای بودن نرم‌افزار های در حال استفاده اتوماسیون موجب اتلاف منابع سرور‌ و همچنین زمان اداری همکاران و شهروندان می گردید.

این مقام مسئول افزود یکپارچه سازی و ارتقاء اتوماسیون در مجموعه‌ای با بیش از هزارونود شبکه و ساختار سازمانی به شدت گسترده و پیچیده ودشواری های ویژه‌ای را با خود به همراه دارد که قطعا در صورت نبود همکارانی مجرب، دلسوز و کارآزموده در سازمان، نیل به این مهم امکان پذیر نبود.

اهل کوت شروع استفاده عملیاتی از این سامانه را شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ اعلام کرد و استقرار موفق سامانه یکپارچه اتوماسیون را منوط به آموزش کامل همکاران در شهرداری مرکزی، مناطق چهارگانه و نواحي تابعه دانست.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد امر مهم انتقال کامل از نرم‌افزار های جزیره‌ای به اتوماسیون اداری یکپارچه، طبق جدول برنامه ریزی شده همزمان با ایام الله دهه فجر نهایی خواهد شد

  • گروه خبری : عمومی
  • کد خبر : 13113
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید